HomeRegisterLog in
ایمیل : sunshinebax.4rumer@gmail.com سایت تخصصی سانشاین بکس ، لطفا از بحث های سیاسی به شدت اجتناب کنید ، با تشکر گروه مدیریت سایت
خوب تغییرات انجمن .........1-مهرداد مدیر شد..................2-پیمان مدیر شد...............3-امیر حسین حراستی شد!!!!4-رضا کاربرر فعال شد.هاهاهاهاهاهاهاهاها

Share | 
 

 سته الحاقی Alan Wake, بهبود در انیمیشن و گرافیک بازی...

Go down 
AuthorMessage
mehrdad
پروفشنال
پروفشنال
avatar

پست ها : 361
Reputation : 2
تاریخ ورود به سایت : 2010-04-07
سن : 26
مکان زندگی : tehran

PostSubject: سته الحاقی Alan Wake, بهبود در انیمیشن و گرافیک بازی...   Sun May 02, 2010 12:37 am


Alan Wake چهاردهم ماه می بصورت رسمی ریلیز خواهد شد, در حال حاضر بازخورد ها و پیش نمایش هایی از عنوان موجود هستند که اتمسفر و سیستم بصری بازی را تا حد زیادی مورد ستایش قرار میدهند.
اینطور که بنظر میرسد استدیو خلاق Remedy دائماً در حال تلاش است تا بستره ی مناسبی را برای بهبود جهان Alan Wake فراهم کند, آنها تایید کرده اند که طی سروکار داشتن با این پروسه وقت گیر و سنگین اطلاعات و مهارت های مناسبی رو برای بهبود بخش انیمیشن های چهره آموخته اند, این پیشرفت ها بصورت DLC ابتدایی بازی ساخته و در نظر گرفته شده اند.

MarkusRMD (نام کاربری در فروم Alan Wake) از دست اندر کاران حاضر در استدیو Remedy در مورد انیمیشن های صورت (Facial animation) بکار رفته در Alan Wake چنین میگوید:
"در حال حاضر ما چند روش و متد متفاوت برای ثبت و انجام انیمیشن های چهره در دست داریم - استفاده از تکنولوژی FaceFX بصورت Real-Time در بازی و Motion capture برای ثبت حرکات در سینماتیک و کات-سین های بازی. در حالی که من فکر میکنم چه خوب خواهد بود که استدیو ما بتواند با ساخت تک تک فریم های مربوط به انیمیشن های چهره بازی به نوعی الگو و پیشرو در این زمینه قرار گیرد تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا همه موارد را بهبود بخشیم و به بهترین عنوان در این زمینه دست یابیم. در حقیقت ما با استفاده از جدیدترین پیشرفت ها و تکنولوژی در حال کار بر روی DLC مربوطه هستیم".
Back to top Go down
 
سته الحاقی Alan Wake, بهبود در انیمیشن و گرافیک بازی...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» DarkStar Developer Jeff Williams On Board to Answer Any Questions
» Tip or Wake, that's The question
» Anyone Heard If Alan Thorn Has.....
» GREEN LANTERN & MISCELLANEOUS FIGURES FOR SALE

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
sunshine Bax :: بازی :: اخبار بازی ها-
Jump to: