HomeRegisterLog in
ایمیل : sunshinebax.4rumer@gmail.com سایت تخصصی سانشاین بکس ، لطفا از بحث های سیاسی به شدت اجتناب کنید ، با تشکر گروه مدیریت سایت
خوب تغییرات انجمن .........1-مهرداد مدیر شد..................2-پیمان مدیر شد...............3-امیر حسین حراستی شد!!!!4-رضا کاربرر فعال شد.هاهاهاهاهاهاهاهاها

Share | 

Fabregas IN BARCA?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
AMIR
مسوول حفاظت سایت
مسوول حفاظت سایت

تاریخ ورود به سایت : 2010-04-10
مکان زندگی : tehran

PostSubject: Fabregas IN BARCA?   Wed May 26, 2010 8:19 pm

مذاكره بي‌نتيجه ونگر براي ماندن هافبك آرسنال

پدر بازيکن اسپانيايي آرسنال گفت: مذاکره آرسن ونگر با فابرگاس براي ماندن در تيم انگليسي بي ثمر بود و پسرم درحال تصميم‌گيري براي انتقال به بارسا است.

فرانسيس پدر فابرگاس اظهار داشت: روز گذشته سسک و ونگر باهم تلفني صحبت کردند. در اين گفت‌و‌گوي نسبتا طولاني مربي فرانسوي سعي زيادي براي ادامه همکاري با پسرم کرد؛ اما باتوجه به پاسخ‌‌هاي داده شده، فکر مي کنم بي‌ثمر بود. سسک در حال بررسي نهايي جهت ترک تيم است.
او ادامه داد: فرزندم در مورد تصميم خود هيچ چيز به من نگفته است. البته او هر تصميمي که اتخاذ کند، فکر مي‌کنم مورد احترام و پذيرش همه بايد باشد.
بارسلونا پس از استخدام داويد ويا از والنسيا در ازاي 45 ميليون يورو اکنون توان خود را براي جذب بازيکن اسپانيايي تيم شهر لندن متمرکز کرده است.

Pouyol's idea about him:
کارلس پویول بعد از تمرین تیم ملی در لاس روزاس در صحبت هایی کاپیتان تیم آرسنال را ستود و گفت: «او بازیکن کاملی برای بارسلوناست.»

کارلس پویول و سسک فابرگاس از روز دوشنبه در اردوی تیم ملی همراه هم بوده اند. کارلس پویول بعد از تمرین از علاقه قلبی اش برای حضور فابرگاس در بارسا خبر داد و اظهار امیدواری کرد هافبک کاتالانی الاصل بارسا بار دیگر به این تیم بازگردد.

احترام به قرارداد با آرسنال

فابرگاس در صدر فهرست نقل و انتقالات رویایی بارسا به شمار می رود. کارلس پویول در این باره گفت: «او بازیکن بزرگی است. البته ما باید به قرارداد او آرسنال و هوادارن این تیم احترام بگذاریم.»

پویول در ادامه افزود: « من همیشه به فابرگاس به چشم یک بازیکن حرفه ای و بزرگ نگاه کرده ام و در طول این سال ها رابطه دوستانه ای هم با او داشته ام. او هرگز عصبانی نمی شود و آرامش عجیبی دارد. بی صبرانه منتظرم بدانم وضعیت او در فصل آینده چگونه خواهد شد. البته او هنوز با آرسنال قرارداد دارد و هیچ **** نمی داند چه اتفاقی رخ خواهد داد. این انتقال بسیار سخت است، اما بازیکنان بزرگ به باشگاه های بزرگ تعلق دارند.»
Back to top Go down

Fabregas IN BARCA?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Redsuns Jerseys Collection..
» vcxv jersey adventure
» Djuom's Collection
» united788's latest hauls
» hcosimo's collection