HomeRegisterLog in
ایمیل : sunshinebax.4rumer@gmail.com سایت تخصصی سانشاین بکس ، لطفا از بحث های سیاسی به شدت اجتناب کنید ، با تشکر گروه مدیریت سایت
خوب تغییرات انجمن .........1-مهرداد مدیر شد..................2-پیمان مدیر شد...............3-امیر حسین حراستی شد!!!!4-رضا کاربرر فعال شد.هاهاهاهاهاهاهاهاها

Share | 

غلامرضا رضایی در راهه پرسپولیس

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
AMIR
مسوول حفاظت سایت
مسوول حفاظت سایت

تاریخ ورود به سایت : 2010-04-10
مکان زندگی : tehran

PostSubject: غلامرضا رضایی در راهه پرسپولیس   Wed May 26, 2010 8:22 pm

رضايي: با پرسپوليس مذاكرات خوبي داشتم

مهاجم تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: با پرسپوليس مذاکرات خوبي داشتم و تکليفم به زودي مشخص مي‌شود.

غلامرضا رضايي درباره شرايطي که امسال در ليگ برتر داشت، عنوان کرد: با حضورم در فولاد و کار کردن با مجيد جلالي تجربه خوبي کسب کردم. مردم اهواز فوتبال را خوب مي فهمند و از سوي ديگر مجموعه فولاد با سازمان دهي خوب خود شرايط ايده آلي را براي بازيکنان فراهم کرده اند.
وي تاکيد کرد: با اين تيم در نيم فصل دوم توانستيم به نتايج خوبي برسيم. پيش از اين فکر نمي کردم مجموعه فولاد کادري به اين قدرتمندي داشته باشد. اين حرف ها را براي ماندن يا نماندنم نمي زنم و فقط مي خواهم ذهنيتم از اين تيم را گفته باشم.
رضايي در ارتباط با مذاکراتش با باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: سه روز قبل با مسئولان اين باشگاه مذاکراتي داشتم و فقط مسئله کوچکي است که نمي توانم بگويم اما اگر حل شود براي حضور در اين تيم مشکلي ندارم. فصل گذشته هم که از امارات به ايران بازگشتم قرار بود به اين تيم بروم اما فهرست پرسپوليس پر بود.
اين بازيکن که براي تمديد قرارداد مورد توجه باشگاه فولاد است، گفت: مسئولان باشگاه فولاد مي دانند با پرسپوليسي ها مذاکره کرده ام و به طور حتم اين حق را به من مي دهند که براي فصل آينده با تصميم درست بهترين انتخاب را انجام دهم.
رضايي درباره دعوت به تيم ملي و شرايط ايران در آسيا تصريح کرد: اين سومين اردويي خواهد بود که من در تيم ملي با حضور قطبي دعوت شده ام. هر ليستي که اعلام مي شود از سوي بعضي ها انتقاداتي مي شود. به هر حال انتخاب بازيکن به نظر و سليقه مربي باز مي گردد.
وي خاطرنشان کرد: تيم ملي اين پتانسيل را دارد که بتواند در آسيا قهرمان شود و اين همان چيزي است که علاقه مندان به فوتبال در ايران خواهان آن هستند.
Back to top Go down

غلامرضا رضایی در راهه پرسپولیس
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1