HomeRegisterLog in
ایمیل : sunshinebax.4rumer@gmail.com سایت تخصصی سانشاین بکس ، لطفا از بحث های سیاسی به شدت اجتناب کنید ، با تشکر گروه مدیریت سایت
خوب تغییرات انجمن .........1-مهرداد مدیر شد..................2-پیمان مدیر شد...............3-امیر حسین حراستی شد!!!!4-رضا کاربرر فعال شد.هاهاهاهاهاهاهاهاها

Share | 
 

 FIFA WORLD CUP 2010

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
AMIR
مسوول حفاظت سایت
مسوول حفاظت سایت


پست ها : 246
Reputation : -2
تاریخ ورود به سایت : 2010-04-10
سن : 23
مکان زندگی : tehran

PostSubject: FIFA WORLD CUP 2010   Thu May 27, 2010 8:19 pm

برنامه كامل بازى هاى جام جهانى2010



برنامه کامل بازى هاى جام جهانى آفريقاى جنوى را ملاحظه فرمائيد. ساعت تمام بازيها به وقت ايران است.
گروه A
آفريقاى جنوبى، مکزيک، اروگوئه و فرانسه
آفريقاى جنوبى - مکزيک- ژوهانسبورگ جمعه ۲۱ خرداد (۱۸و ۳۰ دقيقه)
اروگوئه - فرانسه- کيپ تاون، جمعه ۲۱ خرداد(۲۳)
آفريقاى جنوبى - اروگوئه - پرتوريا - چهارشنبه، ۲۶ خرداد (۲۳)
فرانسه- مکزيک- يولوکوانه- پنج شنبه ۲۷ خرداد (23)
مکزيک - اروگوئه - روشتنبورگ- سه شنبه - اول تير(۱۸ و ۳۰ دقيقه)
فرانسه- آفريقاى جنوبى-مانگونانگ - سه شنبه- اول تير ( ۱۸و۳۰ دقيقه)
گروهB
آرژانتين- نيجريه- کره جنوبى و يونان
آرژانتين - نيجريه -ژوهانسبورگ - شنبه ۲۲ خرداد- (18و30)
کره جنوبى- يونان-بندر اليزابت - شنبه ۲۲ خرداد-(16)
يونان - نيجريه-مانگونانگ - پنج شنبه ۲۷ خرداد (18و30)
آرژانتين - کره جنوبى- ژوهانسبورگ- پنج شنبه ۲۷ خرداد (16)
نيجريه- کره جنوبى- دوربان- سه شنبه اول تير(۲۳)
يونان - آرژانتين- پولوکوانه - سه شنبه اول تير (۲۳)
گروه C
انگلستان- آمريکا- الجزاير و اسلوونى
انگلستان - آمريکا -روشتنبورگ- شنبه ۲۲ خرداد (۲۳)
الجزاير - اسلوونى - پولوکوانه- يکشنبه ۲۳ خرداد( ۱۶ )
اسلوونى - آمريکا -ژوهانسبورگ - جمع ۲۸ خرداد (۱۸ و ۳۰ دقيقه)
انگستان- الجزاير-کيپ تاون- جمعه۲۸ خرداد ( 23)
اسلوونى - انگلستان- بندر اليزابت - چهارشنبه - ۲ تير( ۱۸ و ۳۰ دقيقه)
آمريکا- الجزاير - پرتوريا چهارشنبه ۲ تير(۱۸ و ۳۰ دقيقه)
گروهD
آلمان- استراليا- صربستان و غنا
آلمان - استراليا-دوربان- يکشنبه ۲۳ خرداد (23)
صربستان- غنا- پرتوريا- ۲۳ خرداد ( 18و30)
آلمان - صربستان - بندر اليزابت- جمعه ۲۸ خرداد ( 16)
غنا - استراليا - روشتنبورگ - سه شنبه ۲۹ خرداد ( 18و30)
غنا- آلمان -ژوهانسبوگ- چهارشنبه۲ تير (۲۳)
استراليا- صربستان- نلسپروئيت- صربستان- چارشنبه ۲ تير ( ۲۳۲ )
گره E
هلند- دانمارک- ژاپن - کامرون
هلند- دانمارک- ژوهانسبورگ- دوشنبه ۲۴ خرداد( ۱۶)
ژاپن - کامرون- مانگوتانگ - دوشنبه ۲۴ خرداد ( ۱۸و۳۰ دقيقه)
هلند- ژاپن- دوربان- شنبه ۲۹ خرداد(16)
کامرون - دانمارک- پرتوريا- شنبه ۲۹ خرداد(۲۳)
دانمارک - ژاپن- روشتنبورگ- پنج شنبه ۳تير (۲۳ )
کامرون - هلند- کيپ تاون - پنج شنبه ۳تير(۲۳ )
گروه F
ايتاليا- پاراگوئه- نيوزلند- اسلواکى
ايتاليا- پاراگوئه- دوشنبه ۲۴ خرداد ( ۲۳)کيپ تاون
نيوزلند- اسلواکى- سه شنبه ۲۵ خرداد (۱۶) روشتنبورگ
اسلواکى- پاراگوئه- يکشنبه - ۳۰ خرداد (۱۶) مانگونانگ
ايتاليا - نيوزلند- يکشنبه ۳۰ خرداد (۱۸ و ۳۰ دقيقه)- نلسپروئيت
اسلواکى- ايتاليا- ژوهانسبورگ - پنج شنبه ۳تير (۱۸ و۳۰ دقيقه)
پاراگوئه- نيوزلند- پولوکوانه- پنج شنبه ۳تير (۱۸و ۳۰ دقيقه)
گروه G
برزيل- کره شمالى- ساحل عاج - پرتغال
ساحل عاج - پرتغال- بندراليزابت- سه شنبه ۲۵ خرداد( ۱۸ و۳۰ دقيقه)
برزيل- کره شمالى- ژوهانسبورگ - سه شنبه ۲۵ خرداد (۲۳)
برزيل- ساحل عاج- ژوهانسبورگ - يک شنبه ۳۰ خرداد (۲۳)
پرتغال- کره شمالى- کيپ تاون- دوشنبه ۳۱ خرداد (۱۶)
پرتغال- برزيل- دوربان- جمعه ۴ تير (۱۸ و ۳۰ دقيقه)
کره شمالى - ساحل عاج- نلسپروئيت- جمعه ۴تير(۱۸ و ۳۰ دقيقه)
گروهH
اسپانيا- سوئيس- هندوراس و شيلى
هندوراس - شيلى- نلسپروئيت - چهارشنبه ۲۶ خرداد (۱۶)
اسپانيا- سوئيس- دوربان- چهارشنبه ۲۶ خرداد(۱۸ و۳۰ دقيقه)
شيلى- سوئيس- بندر اليزابت- دوشنبه ۳۱ خرداد(۱۸ و۳۰ دقيقه)
اسپانيا- هندوراس- ژوهانسبورگ- دوشنبه ۳۱ خرداد(۲۳)
شيلى- اسپانيا- پرتوريا- جمعه ۴تير(۲۳)
سوئيس - هندوراس- مانگونانگ- جمعه ۴تير (۲۳)
دور يک هشتم نهايى
۱- تيم اول گروهA - تيم دوم گروهB
بندر اليزابت- شنبه ۵تير -(۱۸ و۳۰ دقيقه)
۲- تيم اول گروه c - تيم دوم گروهD
روشتنبورگ- شنبه ۵تير(۲۳)
۳- تيم اول گروهD- تيم دوم گردهc
مانگونانگ- يکشنبه ۶ تير(۱۸ و۳۰ دقيقه)
۴- تيم اول گروهB- تيم دوم گروهA
ژوهانسبورگ- يکشنبه ۶ تير(۲۳)
۵- تيم اول گروهE - تيم دوم گروه F
دوربان- دوشنبه ۷ تير (۱۸ و۳۰ دقيقه)
۶- تيم اول گروهG- تيم دوم گروهH
ژوهانسبورگ- دوشنبه ۷تير(۲۳)
۷- تيم اول گروهF- تيم دوم گروه E
پورتوريا- سه شنبه ۸ تير (۱۸ و۳۰ دقيقه)
۸- تيم اول گروه H- تيم دوم گروه G
کيپ تاون -سه شنبه ۸تير (۲۳)
دور يک چهارم نهايى
A :برنده بازى ۵- برنده بازى 6
بندر اليزابت- جمعه ۱۱ تير (۱۸ و۳۰ دقيقه)
B : برنده بازى يک- برنده بازى ۲
ژوهانسبورگ- جمعه ۱۱ تير (۲۳)
:Cبرنده بازى ۳ - برنده بازى 4
کيپ تاون - شنبه ۱۲ تير (۱۸ و۳۰ دقيقه)
D :برنده بازى ۷- برنده بازى 8
ژوهانسبورگ- شنبه ۱۲ تير (۲۳)
دور نيمه نهايى
برنده بازىA با برنده بازى B
کيپ تاون- سه شنبه ۱۵ تير(۲۳)
برنده بازىCبا برنده بازىD
دوربان- چهارشنبه ۱۶ تير(۲۳)
ديدار رده بندى
بندر اليزابت - شنبه ۱۹ تير (۲۳)
ديدار نهايى
ژوهانسبورگ - يکشنبه ۲۰ تير(۲۳)
Back to top Go down
AMIR
مسوول حفاظت سایت
مسوول حفاظت سایت


پست ها : 246
Reputation : -2
تاریخ ورود به سایت : 2010-04-10
سن : 23
مکان زندگی : tehran

PostSubject: Re: FIFA WORLD CUP 2010   Thu May 27, 2010 8:20 pm

SPAIN is the champion
Back to top Go down
 
FIFA WORLD CUP 2010
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» C@trix's Authentic Jerseys Collection : - ) ( Updated 07 0ct 09 )
» 2010 World Youth Chess Championship – Final report
» Rumored Release schedule for 2010 40k/WFB
» 2010 Junior Rimrocker Participants
» Forge World 40 K

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
sunshine Bax :: ورزشی :: FIFA WORLD CUP 2010-
Jump to: