HomeRegisterLog in
ایمیل : sunshinebax.4rumer@gmail.com سایت تخصصی سانشاین بکس ، لطفا از بحث های سیاسی به شدت اجتناب کنید ، با تشکر گروه مدیریت سایت
خوب تغییرات انجمن .........1-مهرداد مدیر شد..................2-پیمان مدیر شد...............3-امیر حسین حراستی شد!!!!4-رضا کاربرر فعال شد.هاهاهاهاهاهاهاهاها

Share | 

laporta raft

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
AMIR
مسوول حفاظت سایت
مسوول حفاظت سایت

تاریخ ورود به سایت : 2010-04-10
مکان زندگی : tehran

PostSubject: laporta raft   Sun Jun 06, 2010 3:12 pm

مديرعامل باشگاه بارسلونا استعفا کرد

مديرعامل باشگاه بارسلونا با وجود درخواست اکثريت مردم و به دليل حضور در انتخابات شهردار بارسلونا از سمت خود کناره‌گيري کرد.

خوان لاپورتا، مدیرعامل باشگاه بارسلونا، که دو دوره ریاست را پشت سر گذاشته است طبق رفراندوم سراسری هواداران رسمی باشگاه بارسلونا می‌توانست بار دیگر برای موفقیت در انتخابات نامزد شود اما به دلیل حضور در انتخابات شهرداری شهر بارسلونا رسما استعفا کرد.
لاپورتا در فاصله کمتر از 8 روز تا انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا میز کار خود را به هیات مدیره تحویل داد و جالب آنکه قبل از تسویه حساب کامل خود با باشگاه، بدهی 18 یورویی خود را نیز بابت یک کلاه تبلیغاتی به فروشگاه بارسا در نیوکمپ پرداخت کرد.
لاپورتا در یکی از آخرین اظهارات خود به عنوان مدیرعامل باشگاه بارسلونا گفت: رفتم، مردم مرا ببخشند.
وی افزود: دوست دارم در مورد خیلی چیزها با شما صحبت کنم اما باید خلاصه بگویم. از رفتار مورینیو ناراحت شدم و دوست نداشتم راهی رئال مادرید شود، وقتی پیراهن منقش به نام مورینیو را دیدم یاد پیراهنی افتادم که پشت آن نوشته بودند: 6 بر 2.
لاپورتا عنوان کرد: برای خریدن سسک فابرگاس هر کاری که از دستم بر می‌آمد انجام دادم اما دوست نداشتم وی را تحت فشار بگذارم. اگر هر کدام از روسای بعدی او را به خدمت بگیرند من هم مثل یک هوادار بارسلونا خوشحال می‌شوم و اگر دعوتم نکنند مثل شما در صف بلیت مراسم معارفه فابرگاس می‌ایستم و به نیوکمپ خواهم آمد.
وی در مودر قیمت سسک گفت: به نظر من مبلغ 70 یا 80 میلیون یورو که روسل آن را ذکر کرده غیر منطقی است و بیشتر از 35 میلیون یورو حق فابرگاس نیست.
انتخابات بارسلونا از امروز با رای‌گیری الکترونیکی هواداران رسمی آغاز شده و تا 3 روز دیگر وارد فاز رای‌گیری اعضای خاص باشگاه می‌شود. در این مدت نامزدها حق مبارزه انتخاباتی دارند.
نتایج انتخابات 23 خرداد ماه منتشر خواهد شد.
Back to top Go down

laporta raft
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Robinson's raft & Bits of plane drop rate