HomeRegisterLog in
ایمیل : sunshinebax.4rumer@gmail.com سایت تخصصی سانشاین بکس ، لطفا از بحث های سیاسی به شدت اجتناب کنید ، با تشکر گروه مدیریت سایت
خوب تغییرات انجمن .........1-مهرداد مدیر شد..................2-پیمان مدیر شد...............3-امیر حسین حراستی شد!!!!4-رضا کاربرر فعال شد.هاهاهاهاهاهاهاهاها

Share | 

حرف های مسی ، کاسیاس و کارلوس کرش !!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
R.K.O
مدیر کل سایت قسمت پسرانه
مدیر کل سایت قسمت پسرانه

تاریخ ورود به سایت : 2010-04-15
مکان زندگی : Iran-LA

PostSubject: حرف های مسی ، کاسیاس و کارلوس کرش !!   Sun Jun 06, 2010 9:49 pm

مسي: بهترين نمايش‌هايم را به آفريقاي جنوبي مي‌برم

ليونل مسي قصد دارد نمايش‌هاي خود در بارسلونا را در بزرگ‌ترين صحنه فوتبال دنيا تکرار کند تا جام جهاني نصيب آرژانتين شود.
این بازی‌ساز که در میانه جام 23 ساله می‌شود، پس از فصلی رویایی که با بارسلونا گذراند به عنوان بهترین بازیکن دنیا شناخته شد. او 47 گل در تمام رقابت‌ها زد. اما با این حال مسی نتوانسته در سطح ملی بدرخشد.
او می‌گوید: «مطمئن هستم و متقاعد شده‌ام که می‌توانم نمایش‌هایم برای بارسلونا را برای کشورم در جام جهانی تکرار کنم. رویای من رساندن آرژانتین به قهرمانی است. امیدوارم که عالی کار کنیم و به عنوان یک بازیکن می‌خواهم همان طور که برای بارسلونا بازی می‌کنم نمایش ارائه دهم و قهرمان شوم.»
تیم دیه‌گو مارادونا پس از پیروزی مقابل اروگوئه به سختی به جام جهانی راه یافت اما مسی می‌گوید: «ما در مراحل مقدماتی سختی کشیدیم چون این مرحله بسیار پیچیده است. ما باید در ابتدای مسابقات چند بازی خارج از خانه انجام می‌دادیم که کار دشواری بود همچنین مارادونا از اواسط آن مرحله مربی ما شد. اما مرحله مقدماتی ما را قوی‌تر ساخت و حالا اراده آن را داریم که به دنیا نشان دهیم دیگر آن تیم مرحله مقدماتی نیستیم.»
-------------------------------------------------
مربي پرتغال: با رونالدو مي‌توانيم قهرمان شويم

کارلوس کرش معتقد است ستاره گران‌قيمت تيم رئال مادريد مي‌تواند قهرماني در جام نوزدهم را براي پرتغال به ارمغان بياورد.
پرتغال در دور انتخابي جام جهاني 2010 نمايش مطلوبي نداشت و به لطف پيروزي در ديدار پلي‌آف مقابل بوسني و هرزگوين راهي آفريقاي جنوبي شد اما با اين وجود کريستيانو رونالدو هم‌بازي‌هايش در آخرين رده‌بندي فيفا در رده سوم قرار گرفته‌اند و اميدوارند در آفريقاي جنوبي با درخشش رونالدو قهرمان شوند.
کارلوس کرش مربي پرتغال درباره وضعيت اين تيم گفت: با وجود ستاره‌اي 80 ميليون پوندي هيچ چيز غير ممکن نيست.
مربي تيم پرتغال در ادامه افزود: به نظر من رونالدو پديده پرتغال در جام جهاني خواهد بود. رونالدو يک بازيکن چند بعدي است و هميشه مي‌خواهد به قهرماني برسد. اين روحيه مي‌تواند به ما کمک زيادي بکند. من با رونالدو از زمان 18 سالگي کار کرده‌ام و از همان ابتدا در چشمانش خواندم که روزي يکي از بهترين فوتباليست‌هاي دنيا خواهد شد.
کرش با اشاره به جاه‌طلبي رونالدو گفت: هميشه مي‌خواهد به پيروزي برسد. حتي قبل از آغاز هر تورنمنت مي‌توان فهميد تا چه حد تشنه پيروزي است.
مربي تيم پرتغال درباره گروه مرگ جام جهاني 2010 گفت: به عقيده تمام کارشناسان در سخت‌ترين گروه قرار گرفته‌ايم برزيل و ساحل عاج روزهاي سختي برايمان رقم خواهند زد. کره شمالي هم‌تيمي باانگيزه و پرانرژي است.
کارلوس کرش گفت: ما شرايط خوبي داريم بقيه تيم‌ها بايد از ما بترسند. ما در جام جهاني 2006 آلمان تا مرحله نيمه نهايي صعود کرديم اما امسال مي‌خواهيم قهرمان شويم.
کرش در ادامه پرتغال را با تيم‌هاي مدعي جام نوزدهم مقايسه کرد و گفت: اگر بخواهيم بازيکنان را در تمام پست‌ها يک به يک با هم مقايسه کنيم از تمام تيم‌ها بهتريم.
پيش از اين ليونل مسي بهترين بازيکن دنيا هم در اظهار نظري مشابه آرژانتين را به لحاظ بازيکنان بهترين تيم دنيا دانسته بود.
مربي پرتغال در پايان تاکيد کرد: به هيچ وجه قصد روياپردازي نداريم از الان فقط به بازي اول فکر مي‌کنيم. تجربه نشان داده است تيم‌هايي که از ابتدا به فکر مراحل پاياني هستند تمرکز خود را در طول رقابت‌ها از دست مي‌دهند.
----------------------------------------------
کاسياس: نقطه ضعف انگلستان دروازه‌بانان اين تيم است

دروازه بان تيم فوتبال اسپانيا از دوازه‌بانان انگلستان به عنوان نقاط ضعف اين تيم در رقابت هاي جام جهاني 2010 ياد کرد.
دروازه بان تیم های فوتبال رئال مادرید و اسپانیا، سه دروازه بان انگلیس، روبرت گرین، دیوید جیمز و جو هارت را مناسب بازی های بزرگ نمی داند.
کاسیاس گفت: می توانم بفهمم چرا لیونل مسی و ژاوی در خصوص بخت قهرمانی انگلستان در رقابت های جام جهانی صحبت کرده اند چرا که کلاس این تیم، جای هیچ بحثی ندارد اما دروازه بانی آنها با مشکل مواجه است.
وی افزود: هیچکدام از دروازه بانان انگلستان در سطح رقابت های اروپایی حاضر نبوده اند. رقابت های اروپایی بالاترین سطح بازی برای یک بازیکن به حساب می آید. چنانچه شما در این سطح از فوتبال حضور نداشته باشید بسیار مشکل است که در رقابت های جهانی به بازی بپردازید.
کاسیاس در پایان گفت: لوییجی بوفون دروازه بان ایتالیا، خولیو سزار از برزیل و من، هر سه در سطح رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و جام جهانی بازی کرده ایم.
Back to top Go down

حرف های مسی ، کاسیاس و کارلوس کرش !!
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1