HomeRegisterLog in
ایمیل : sunshinebax.4rumer@gmail.com سایت تخصصی سانشاین بکس ، لطفا از بحث های سیاسی به شدت اجتناب کنید ، با تشکر گروه مدیریت سایت
خوب تغییرات انجمن .........1-مهرداد مدیر شد..................2-پیمان مدیر شد...............3-امیر حسین حراستی شد!!!!4-رضا کاربرر فعال شد.هاهاهاهاهاهاهاهاها

Share | 
 

 تحليل خبري : ستاره بد دهن جام ' فـرديناند اون اكنـون باتجربه اسـت !

Go down 
AuthorMessage
R.K.O
مدیر کل سایت قسمت پسرانه
مدیر کل سایت قسمت پسرانه
avatar

پست ها : 226
Reputation : 9
تاریخ ورود به سایت : 2010-04-15
سن : 25
مکان زندگی : Iran-LA

PostSubject: تحليل خبري : ستاره بد دهن جام ' فـرديناند اون اكنـون باتجربه اسـت !   Wed Jun 09, 2010 3:59 pm

.
تحليـل خبـري :: آيـا فوق ستاره جـام , اكنـون مثـل بـازي با المـان اسـت
.تـنــد مـزاجـي رونــي

کمتر کسي در دنيا به توانايي هاي وين روني شک دارد و حتي طرفداران تيمهاي ديگر نيز با مهارتها و قدرت خارق العاده وين روني،ستاره تيم ملي انگليس آشنايي دارند. همه و همه مي دانند که روني يکي از ستاره هاي اين جام و حتي يکي از کانديداهاي دريافت جايزه برترين بازيکن فيفا در سال 2010 خواهد بود و تنها نکته نگران کننده اي که در مورد اين ستاره توانا وجود دارد، تندخويي و از کوره در رفتن اوست.
ستاره انگليسي باشگاه يونايتد در جريان ديدار دوستانه دوشنبه شب تيم ملي کشورش مقابل پلاتينوم استارز، با بر زبان آوردن کلمه اي ناشايست خطاب به داور مسابقه، کارت زرد دريافت کرد و تندخويي روني، اکنون مبدل به معضلي نگران کننده، در آستانه آغاز رقابتهاي جام جهاني شده است.
روني در جريان اين ديدار دوستانه مقابل تيمي باشگاهي از آفريقاي جنوبي 45 دقيقه براي تيمش بازي کرد و به دليل توهين به داور، کارت زردي را دريافت نمود.
جف سلوگيلويي، داور اين مسابقه در صحبتهايي در مورد اين اتفاق، به اين نکته اشاره کرد که اگر روني به رفتار عصبي و توهينهايش ادامه دهد، قطعا در جام جهاني از زمين بازي اخراج خواهد شد. او که داوري اهل آفريقاي جنوبي است در پايان اين ديدار، در اين رابطه گفت:«روني به من توهين کرد. زماني که روني را در تلويزيون مي بينيد، او بازيکن بسيار بسيار خوبي است ولي زماني که او را در زمين مسابقه مي بينيد، متوجه مي شويد که دائما در حال اهانت به داوران است. اين طور به نظر مي رسد که روني به سايرين توهين مي کند و بر روي بازيکنان خطا مي کند. اگر او به داوري مثل من توهين کند، بيانگر اين است که از زبان و لحن کوچه بازاري مقابل تمام داوران استفاده مي کند. او بايد خشم خود را کنترل کند. اگر بخواهد از چنين لحن صحبتي در جام جهاني استفاده کرده و چنين توهينهايي بکند، قطعا در جريان اين رقابتها از زمين مسابقه اخراج خواهد شد.»
اين در حالي است که اولين ديدار تيم ملي انگليس در رقابتهاي جام جهاني بازي بسيار حساسي مقابل آمريکا خواهد بود .

(( صحبت هـاي لالاس :
نکته جالب توجه اينجاست که الکسي لالاس، ستاره سالهاي نه چندان دور فوتبال آمريکا، از بازيکنان اين تيم خواسته تا در اين ديدار به تحريک روني بپردازند و ابراز اميدواري کرده که اين ستاره انگليسي، مثل قبل بچه گانه رفتار کرده و از کوره در برود.
لالاس معتقداست که شناخت نقاط ضعف بازيکنان تيم حريف و استفاده از اين نقاط ضعف براي تحريک آنها، يکي از فنون فوتبال است و اين موضوعي نگران کننده براي سه شيرها خواهد بود؛ چراکه اخراج روني از زمين مسابقه در ديدارهاي اين تيم، قطعا ضربه بزرگي بر بدنه تيم کاپلو وارد خواهد آورد. ))

سال گذشته و زماني که روني در جريان ديدار تيم باشگاهي اش مقابل فولام از زمين مسابقه اخراج شده بود، کاپلو به اين ستاره جوان هشدار داده و اعلام کرده بود که روني مي بايست بر رفتارش مسلط باشد.

(( صحبت هـاي دفـو :
در اين ميان جرمين دفو به دفاع از وين روني برخاسته است و در اين رابطه گفت:« فکر مي کنم که بايد اين را پذيرفت. اين وين روني است، با همين سبک رفتاري و اين شيوه بازي اوست.
البته بايد پذيرفت که شيوه بازي و درخشش و تاثيرگذاري روني، نکته اي است که کسي نمي تواند چشمانش را برروي آن ببندد. ))

(( صحبت هــاي هـاوارد :
تيم هاوارد، دروازه بان تيم ملي آمريکا روز گذشته در صحبتهايي زبان به تمجيد از تيم ملي انگليس و به ويژه وين روني پرداخته و ازاين ستاره جوان به عنوان برترين مهاجم دنيا ياد کرده است. ))

(( صحبت هـاي اوون :
مايکل اوون، ستاره ناکام انگليسي نيز در صحبتهايي با تمجيد از عملکرد هم تيمي جوانش به اين نکته اشاره کرده که وين روني به مراتب بهتر از آنچه تصور مي شود است. ))كـاپيتـان مصدوم سه شيره هـا : بد دهنی رونی مشکل ساز نخواهد شد

ریو فردیناند، مدافع باتجربه باشگاه منچستریونایتد در صحبتهایی اعلام کرده که ایمان دارد که وین رونی برای موفقیت تیم ملی کشورش در رقابتهای جام جهانی 2010 آرامش خود را حفظ خواهد کرد و سریع از کوره در نخواهد رفت.

این روزها و پس از برخورد توهین آمیز رونی در دیدار دوستانه این تیم مقابل پلاتینیوم استارز که منجر به جریمه او با کارت زرد شد، نگرانی های زیادی در مورد تند مزاجی رونی وجود دارد و خیلی هانگران آن هستند که وین رونی با برخوردی تند و اهانت آمیز ، موجبات اخراجش از زمین مسابقه رافرهم آورد.

در این میان، ریو فردیناند، مدافع باتجربه و مصدوم تیم ملی انگلیس در صحبتهایی اعلام کرد که نباید نگران رفتارهای رونی بود.

فردیناند در صحبتهایی گفت:« فکر نمی کنم که وازا (رونی) در جریان رقابتهای جام جهانی با مشکلی انضباطی مواجه شود. پس از برخوردی که در آلمان به وجود آمد، دیگر شاهد مشکل رفتاری دیگری از رونی نبوده ایم. اوبرای رسیدن به جایگاه کنونی اش، مسیر را به خوبی طی کرده است.

فردیناند که پیش از مصدومیتش قراربود بازوبند تیم ملی انگلیس را بر بازو ببندد، گفت:« من مطمئنم که رونی حرفهای به مراتب بدتری به داوران در لیگ برتر می زند ولی حضور در اینجا به منزله روشن و واضح ساختن همه چیز پیش از آغاز جام جهانی است. افراد باید دریابند که این یک بازی برای آماده سازی بوده و یک بازی رسمی نبوده است
Back to top Go down
 
تحليل خبري : ستاره بد دهن جام ' فـرديناند اون اكنـون باتجربه اسـت !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
sunshine Bax :: ورزشی :: FIFA WORLD CUP 2010-
Jump to: