HomeRegisterLog in
ایمیل : sunshinebax.4rumer@gmail.com سایت تخصصی سانشاین بکس ، لطفا از بحث های سیاسی به شدت اجتناب کنید ، با تشکر گروه مدیریت سایت
خوب تغییرات انجمن .........1-مهرداد مدیر شد..................2-پیمان مدیر شد...............3-امیر حسین حراستی شد!!!!4-رضا کاربرر فعال شد.هاهاهاهاهاهاهاهاها

Share | 
 

 خلعتبری شنبه با پرسپولیس ثبت می کند

Go down 
AuthorMessage
AMIR
مسوول حفاظت سایت
مسوول حفاظت سایت
avatar

پست ها : 246
Reputation : -2
تاریخ ورود به سایت : 2010-04-10
سن : 25
مکان زندگی : tehran

PostSubject: خلعتبری شنبه با پرسپولیس ثبت می کند   Wed Jun 09, 2010 6:12 pm

خلعتبری شنبه پرسپولیسی می شود
خلعتبری که سپاهانی ها هم با او مذاکره کرده اند روز شنبه جواب نهایی را به پرسپولیس می دهد

سایت گل – محمد رضا خلعتبری دقایقی پیش با لبخند از دفتر حبیب کاشانی بیرون آمد . این لبخند احتمالا به منزله قطعیت حضور این مهاجم مازندرانی در پرسپولیس است.

جلسه خلعتبری با کاشانی بیش از حد انتظار به طول انجامید تا جایی که این مهاجم کاشانی پرواز رشت را از دست داد و باشگاه پرسپولیس او را با یک خودروی شخصی به ترمینال غرب برد تا او از آنجا به یک ماشین دربستی به منزل پدری اش برود. خلعتبری که سپاهانی ها هم با او مذاکره کرده اند روز شنبه جواب نهایی را به پرسپولیس می دهد.

گفته می شود او در این جلسه با کاشانی به توافق کامل رسیده و فقط مانده است تا پای قرارداد چهاربرگی فدراسیون را امضا کند. با اضافه شدن خلعتبری جمع خریدهای لیگ برتری پرسپولیس به 4 می رسد. آنها همچنین سیدجلال حسینی را به عنوان گزینه اول برای خط دفاع می خواهند و اگر سیدجلال به پرسپولیس نپیوندد بازیکن دیگری جانشین وی خواهد شد که احتمالا یک بازیکن خارجی خواهد بود.
Back to top Go down
 
خلعتبری شنبه با پرسپولیس ثبت می کند
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
sunshine Bax :: ورزشی :: فوتبال-
Jump to: