HomeRegisterLog in
ایمیل : sunshinebax.4rumer@gmail.com سایت تخصصی سانشاین بکس ، لطفا از بحث های سیاسی به شدت اجتناب کنید ، با تشکر گروه مدیریت سایت
خوب تغییرات انجمن .........1-مهرداد مدیر شد..................2-پیمان مدیر شد...............3-امیر حسین حراستی شد!!!!4-رضا کاربرر فعال شد.هاهاهاهاهاهاهاهاها

Share | 
 

 تمسخر سرود ملی ایتالیا!

Go down 
AuthorMessage
AMIR
مسوول حفاظت سایت
مسوول حفاظت سایت
avatar

پست ها : 246
Reputation : -2
تاریخ ورود به سایت : 2010-04-10
سن : 25
مکان زندگی : tehran

PostSubject: تمسخر سرود ملی ایتالیا!   Wed Jun 09, 2010 6:47 pm

جنجال در رختکن آتزوری:مارکیسیو و تمسخر سرود ملی ایتالیا
این روزها در اینترنت فیلمی منتشر شده که در آن ستاره جوان آتزوری کلماتی از سرود ملی ایتالیا را تغییر داده و با تعدادی از هم تیمی هایش به آن می خندند.
سایت گل- مسائل حاشیه ای در رختکن آتزوری! هر چند که در غیاب بازیکنانی مثل جوزپه روسی و آنتونیو کاسانو انتظار می رفت که آتزوری اردوی آرامی را سپری کند، ولی این بار سوژه جدیدی مطرح شده است.این روزها ویدئویی در اینترنت منتشر شده است که طی آن مارکیسیو، ستاره جوان تیم ملی ایتالیا پیش از آغاز دیدار دوستانه تیم ملی این کشور مقابل سوئیس، به تمسخر سرود ملی کشورش پرداخته است.

این ماجرا از انتشار این ویدئو در یوتیوب آغاز شد که به نظر می رسد که ستاره باشگاه یوونتوس به بخشی از جمله سرود ملی کشورش که به شهر رم اشاره می کند، کلمه "دزد" را اضافه کرده.


خود مارکیسیو در صحبتهایی اعلام کرده که به نظرش ریتم این سرود موزون نبوده و به همین دلیل به دنبال کلمه ای بوده که با اضافه کردن به این جمله ریتم را متعادل کند و این کلمه به ذهنش آمده.

شنیده می شود که پس از آنکه مارکیسیو این کلمه را به سرود اضافه کرده، تعدادی از بازیکنان آتزوری از جمله کاناوارو و یاکوئینتا به شوخ طبعی این بازیکن جوان خندیده اند.

ولی به نظر می رسد که این شوخی ممکن است تبعات فراوانی را برای او داشته باشد و گروه هایی از مقامات ایتالیایی خواسته اند تا این ستاره را برای همیشه از تیم ملی ایتالیا کنار بگذارند. درخواستی که به شدت از سوی مارچلو لیپی رد شده است. لیپی در صحبتهایی با حمایت از مارکیسیو گفت:« مارکیسیو جوان فوق العاده ای است، بسیار جدی و الگویی بسیار خوب!فکر نمی کنم که هرگز چنین کاری انجام داده باشد.»

فابیو کاناوارو، کاپیتان آتزوری نیز در صحبتهایی به دفاع از هم تیمی اش برخواسته و به این نکته اشاره کرد که زمانی که قبل از آغاز بازی به خواندن سرود ملی کشور می پردازیم، به دلیل سرو صدای موجود در ورزشگاه، بازیکنان از ریتم سرود جامی مانند و این اتفاق برای مارکیسیو هم رخ داده و دلیل خنده او و عده ای از بازیکنان این بوده است.
Back to top Go down
 
تمسخر سرود ملی ایتالیا!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
sunshine Bax :: ورزشی :: FIFA WORLD CUP 2010-
Jump to: