HomeRegisterLog in
ایمیل : sunshinebax.4rumer@gmail.com سایت تخصصی سانشاین بکس ، لطفا از بحث های سیاسی به شدت اجتناب کنید ، با تشکر گروه مدیریت سایت
خوب تغییرات انجمن .........1-مهرداد مدیر شد..................2-پیمان مدیر شد...............3-امیر حسین حراستی شد!!!!4-رضا کاربرر فعال شد.هاهاهاهاهاهاهاهاها

Share | 
 

 جرارد: توپ ، مقصر اشتباه گرین و گل آمریکا

Go down 
AuthorMessage
AMIR
مسوول حفاظت سایت
مسوول حفاظت سایت
avatar

پست ها : 246
Reputation : -2
تاریخ ورود به سایت : 2010-04-10
سن : 25
مکان زندگی : tehran

PostSubject: جرارد: توپ ، مقصر اشتباه گرین و گل آمریکا   Sun Jun 13, 2010 3:10 pm

سایت گل- دیدار دیشب دو تیم آمریکا و انگلیس با گل زودهنگام استیون جرارد آغاز شد. درجریان بازی بود که دمپسی، بازیکن آمریکایی شوتی را روانه دروازه گرین کرد و پس از جدایی توپ از دستان سنگربان تیم ملی انگلیس که این توپ را مهار کرده بود، در نهایت وارد دروازه شد و بازی به تساوی کشیده شد.

بدین ترتیب انگلیسی ها از دیدار اولشان در این رقابتها تنها یک امتیاز کسب کردند و استیون جرارد، کاپیتان سه شیرها از این موضوع اصلا راضی نیست.جرارد در صحبتهایی به خبرنگار آی تی وی سپورت گفـت: « این یکی از همان اتفاقات عجیب و غریب است. نمی توان در این قضیه دروازه بان را مقصر دانست. چرا که مدتهاست همه در مورد توپ جدید فیفا و فریب دهنده بودن آن صحبت می کنند و من مطمئنم که این موضوع، در گل تیم ملی آمریکا بی تاثیر نبوده است.»
کاپیتان سه شیرها ادامه داد:« این اندکی ما را شوکه کرد، ولی ما انتظار داشتیم که به جریان بازی برگشته و تیم پیروز میدان لقب بگیریم.می بایست بازی را با قدرت بیشتری به پایان می بردیم.»جرارد در پاسخ به این سوال که آیا گرین پس ازاین اشتباه فاحش دروازه بان شماره یک سه شیرها باقی خواهد ماند یا نه، گفت:« بدون شک.مطمئنم که او از ایم اشتباه درس گرفته و در جریان برگزاری این رقابتها نقش فوق العاده ای در موفقیت تیم خواهد داشت و همه ما از او حمایت می کنیم.»

جرارد در پایان با آنالیز کلی دیدار مقابل آمریکا گفت:« بازی سختی بود ولی مهمترین نکته این بود که شکست نخوردیم و متاسفانه گل ضعیفی را دریافت کردیم و نتوانستیم تیم پیروز میدان لقب بگیریم. هدف کنونی ما کسب 7 امتیاز است.»
Back to top Go down
 
جرارد: توپ ، مقصر اشتباه گرین و گل آمریکا
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
sunshine Bax :: ورزشی :: FIFA WORLD CUP 2010-
Jump to: