HomeRegisterLog in
ایمیل : sunshinebax.4rumer@gmail.com سایت تخصصی سانشاین بکس ، لطفا از بحث های سیاسی به شدت اجتناب کنید ، با تشکر گروه مدیریت سایت
خوب تغییرات انجمن .........1-مهرداد مدیر شد..................2-پیمان مدیر شد...............3-امیر حسین حراستی شد!!!!4-رضا کاربرر فعال شد.هاهاهاهاهاهاهاهاها

Share | 
 

 راي گوارديولا فاش شد

Go down 
AuthorMessage
AMIR
مسوول حفاظت سایت
مسوول حفاظت سایت
avatar

پست ها : 246
Reputation : -2
تاریخ ورود به سایت : 2010-04-10
سن : 25
مکان زندگی : tehran

PostSubject: راي گوارديولا فاش شد   Mon Jun 14, 2010 9:04 pm


راي سرمربي تيم فوتبال باشگاه بارسلونا با هماهنگي صورت گرفته فاش شد.جوزپه گوارديولا روز گذشته در انتخابات باشگاه بارسلونا شرکت کرد و راي خود را داخل صندوق انداخت اما طبق سنت قديمي راي مربيان پس از روشن شدن تکليف انتخابات فاش مي‌شود.
گوارديولا روي برگه راي خود که مسلما هيچ تاثيري در جريان انتخابات نداشته نوشته است: : "رئيس، رئيس. "
اين نشان مي‌دهد گوارديولا با هر مديرعاملي کار مي‌کند و با اين کار خواسته ثابت کند مشکلي با هيچ کدام از مديران عامل ندارد.
معنای ديگر اين راي منحصر به فرد اين است که الکساندرو روسل بي‌ترديد اطمينان دارد، گوارديولا با سياست‌هايش همسان نيست و نوشته نشدن نام روسل بر برگه راي گوارديولا مي‌تواند مقدمه‌اي باشد براي اختلافات اين دو در آينده.
بيش از 50 هزار نفر از هواداران رسمي باشگاه بارسلونا در انتخابات پيچيده و باشکوه اين باشگاه شرکت کردند و در نهايت الکساندرو روسل با 35 هزار و 21 راي و در مجموع 61.35 درصد آرا به پيروزي رسيد.
1.26 درصد آرا معادل 722 راي غيرقانوني تشخيص داده شدند و 21 درصد معادل 119 راي اشتباه و مخدوش اعلام شده است.
Back to top Go down
 
راي گوارديولا فاش شد
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
sunshine Bax :: ورزشی :: فوتبال-
Jump to: