HomeRegisterLog in
ایمیل : sunshinebax.4rumer@gmail.com سایت تخصصی سانشاین بکس ، لطفا از بحث های سیاسی به شدت اجتناب کنید ، با تشکر گروه مدیریت سایت
خوب تغییرات انجمن .........1-مهرداد مدیر شد..................2-پیمان مدیر شد...............3-امیر حسین حراستی شد!!!!4-رضا کاربرر فعال شد.هاهاهاهاهاهاهاهاها

Share | 
 

 ليپي از کاپلو تمجيد کرد

Go down 
AuthorMessage
AMIR
مسوول حفاظت سایت
مسوول حفاظت سایت
avatar

پست ها : 246
Reputation : -2
تاریخ ورود به سایت : 2010-04-10
سن : 25
مکان زندگی : tehran

PostSubject: ليپي از کاپلو تمجيد کرد   Mon Jun 14, 2010 9:06 pm


ليپي ضمن تمجيد از فاويو کاپلو هموطن خود و سرمربي تيم ملي فوتبال انگليس گفت که کاپلو را نه به خاطر اين که هموطن من است، بلکه به خاطر نکات فني که کار وي را برجسته مي کند، مورد تمجيد قرار مي دهد.
به گفته ليپي، انگليس يک تهديد واقعي محسوب مي شود و اين موضوع به خاطر اين نيست که کاپلو ايتاليايي است، بلکه به خاطر اين است که کاپلو کاربلد و توانا است.
به گفته سرمربي ايتاليايي ها، کاپلو کسي است که همواره تيم هاي قابلي را هدايت مي کند، تيم هايي که بسيار قوي و خوب هستند.
ليپي در ادامه تصريح کرد که به نظر وي تيم هاي برزيل و اسپانيا نيز از شانس بالايي براي قهرماني برخوردار هستند.
وي همچنين خاطر نشان کرده است که تيم هاي آرژانتين، آلمان، ‌ايتاليا، فرانسه و انگليس نيز مي توانند به عنوان تيم هاي برتر به دور بعد صعود کنند.
سرمربي تيم ايتاليا همچنين يادآور شد که در کورس رقابت هاي نبايد تيم هلند را نيز از ياد برد و بايد مواظب آنها هم بود، چرا که هلندي ها هم براي پيروزي به آفريقا آمده اند.
بنا بر اين گزارش، تيم ايتاليا پس از نمايش هاي ضعيف در مقابل تيم هاي مکزيک و سوئيس، پا به جام جهاني گذاشته است، اما سرمربي 62 ساله لاجوردي پوش ها ابراز اطمينان کرده است که تيمش مي تواند به خوبي جام را آغاز کند.
تيم ايتاليا در چارچوب بازي هاي دوستانه برگزار شده پيش از جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي يک باخت و يک مساوي را به ترتيب در مقابل تيم هاي مکزيک و سوئيس در کارنامه خود ثبت کرده و به همين خاطر از جانب رسانه هاي ايتاليايي مورد انتقاد قرار گرفته است.
ليپي با اشاره به انتقادهايي که متوجه تيم ايتاليا است گفت: تيمش عزم خود را جزم کرده است تا نمايش خوبي در اين دوره از رقابت ها از خود نشان دهد.
وي با اشاره به بازي امشب تيمش مقابل تيم پاراگوئه اعلام کرد: ايتاليا کاملا آماده است به جز مصدوميتي که قبل از شروع تورنمنت براي آندره پيرولو بازيکن تيم آث ميلان اتفاق افتاده است همه چيز در شرايط خوبي قرار دارد.
وي در پايان خاطر نشان کرد که هر چند پيرلو نمي تواند در بازي امشب تيمش در مقابل پاراگوئه به ميدان برود، اما احتمالا براي بازي بعدي تيم ايتاليا مقابل نيوزيلند آماده خواهد شد.
Back to top Go down
 
ليپي از کاپلو تمجيد کرد
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
sunshine Bax :: ورزشی :: FIFA WORLD CUP 2010-
Jump to: