HomeRegisterLog in
ایمیل : sunshinebax.4rumer@gmail.com سایت تخصصی سانشاین بکس ، لطفا از بحث های سیاسی به شدت اجتناب کنید ، با تشکر گروه مدیریت سایت
خوب تغییرات انجمن .........1-مهرداد مدیر شد..................2-پیمان مدیر شد...............3-امیر حسین حراستی شد!!!!4-رضا کاربرر فعال شد.هاهاهاهاهاهاهاهاها

Share | 
 

 فتح الله زاده: مي خواهيم جانواريو و بقيه را برگردانيم!

Go down 
AuthorMessage
AMIR
مسوول حفاظت سایت
مسوول حفاظت سایت
avatar

پست ها : 246
Reputation : -2
تاریخ ورود به سایت : 2010-04-10
سن : 25
مکان زندگی : tehran

PostSubject: فتح الله زاده: مي خواهيم جانواريو و بقيه را برگردانيم!   Tue Jun 15, 2010 4:12 pm

سايت گل - علي فتح الله زاده سرپرست استقلال ، در سمت مدير اين باشگاه به هواداران وعده هاي بزرگ داد.

. اين وعده شامل بازگرداندن بازيكنياني مثل كاظمي ، اكبرپور و جانواريوست كه با تيم جديد تمرينات را هم آغاز كرده اند.

علي فتح‌الله زاده پس از حضور در باشگاه استقلال اظهار كرد: پرويز مظلومي سرمربي تيم استقلال ليستي از بازيكنان مختلف را به ما داد كه سعي مي‌كنيم يكي يكي با تمام آن‌ها مذاكره كرده و آن‌ها را جذب كنيم.


وي ادامه داد: ما هميشه استقلالي هستيم و دوست داريم در اين تيم كار كنيم. ما دوست داريم در شرايط سخت استقلال را تحويل بگيريم. اكنون نيز همه بايد كمك كنيم تا تيم قدرتمندي در ليگ دهم داشته باشيم.

فتح الله زاده درخصوص بازگرداندن بازيكنان جدا شده از استقلال به اين تيم اظهار كرد: احساس من اين است كه مي‌توانيم برخي از اين بازيكنان را به استقلال برگردانيم. در استقلال به روي همه استقلالي‌ها باز است و اگر تواني براي جذب كردن آن‌ها باشد حتما اين بازيكنان را به استقلال برمي‌گردانيم. ما از مديران برخي باشگاه‌ها كه بازيكنان استقلال را به خدمت گرفته‌اند مي‌خواهيم كه در اين زمينه همكاري كنند و اگر خيلي به اين بازيكنان نياز ندارند نه به خاطر ما بلكه به خاطر مردم شرايطي را ايجاد كنند كه اين نفرات به استقلال بازگردند.

فتح‌الله زاده گفت‌: در حال حاضر 14 بازيكنان ما قراردادشان تمام شده اما بيش از 6 بازيكن ليگ برتري نمي‌توانيم جذب كنيم. اين شرايط كار را سخت مي‌كند. از وقتي با دستور سعيدلو رييس سازمان تربيت بدني به استقلال آمدم شبانه‌روزي براي آماده كردن اين تيم تلاش مي‌كنم

او گفت:برخي بازيكنان جدا شده استقلال كه قراردادشان را با تيم‌هايي چون استيل آذين و سپاهان ثبت كرده‌اند، به سختي مي‌توان به تيم سابق‌شان برگرداند چرا كه ما بايد 50 درصد از مبلغ قراردادشان را بپردازيم تا بتوانيم آن‌ها را برگردانيم اما با شناختي كه از آقايان حسين هدايتي و محمدرضا ساكت، مديران اين دو باشگاه دارم، آن‌ها روي‌شان نمي‌شود از ما پولي بگيرند و بعيد مي‌دانم آن 50 درصد را طلب كنند. دوستان شرايط ما را درك كنند. اما در هر حال استقلال تيم بزرگي است و هيچ ترس و نگراني از آينده نخواهد داشت. استقلال آن قدر بزرگ هست كه بتواند تا پاي جان تلاش كند و از حقش در ليگ برتر دفاع كند، ما تيم قدرتمندي خواهيم شد كه هر حريفي در ليگ دهم مقابل استقلال تن‌اش بلرزد.
وي در پاسخ به اين سوال كه آيا در بدو ورودتان به استقلال مي‌توانيد قول قهرماني در ليگ برتر به هواداران اين تيم بدهيد، اظهار كرد: هواداران هر جا كه من را مي‌ديدند فقط مي‌گفتند حاجي به استقلال برگرد. آنها صحبتي از دادن قول قهرماني نمي‌كردند، سخت است كه در چنين شرايطي بتوان چنين قولي را داد چرا كه مي‌دانند اگر من قولي بدهم حتما به آن عمل كرده و قهرماني را مي‌گيرم. هواداران استقلال من را مي‌شناسند و مي‌دانند از هيچ تلاشي براي موفقيت استقلال دريغ نمي‌كنم. آن‌ها مي‌گفتند ما قهرماني نمي‌خواهيم فقط بازگشت تو را مي‌خواهيم، ان‌شاءالله برنامه چند ساله‌اي براي موفقيت استقلال ترسيم مي‌كنيم. قول مي‌دهم كه در اين چند سال بتوانيم چندين قهرماني هم به دست آوريم اما اختصاصا در ليگ دهم مطمئن هستم در جايگاه خوبي قرار خواهيم گرفت.

مديرعامل باشگاه استقلال درباره بودجه تعيين شده براي اين باشگاه از سوي رييس سازمان تربيت بدني تصريح كرد: سعيدلو در جلسه‌اي كه با مديران دو باشگاه پرسپوليس و استقلال داشته، گفته است 40 درصد از هزينه اين فصل‌تان را سازمان تربيت بدني تقبل مي‌كند و 60 درصد را خودتان درآمدزايي كنيد كه با رايزني مسوولان باشگاه پرسپوليس، اين رقم به 50 ،‌ 50 رسيده است كه طبعا اين 50 درصد براي استقلال هم صدق مي‌كند و رقم خوبي است. در دوره قبلي كه به استقلال آمدم سازمان در ابتداي كار پولي نداشت به ما بدهد و از چك‌هاي شخصي‌ام براي عقد قرارداد با بازيكنان استفاده كردم. من اين ريسك را به خاطر عشق به استقلال و هوادارانش انجام دادم و اكنون نيز چنين خواهم كرد و از فردا (سه‌شنبه) با دسته چك شخصي براي مذاكره با بازيكنان مختلف اقدام خواهم كرد. بازيكن نمي‌تواند صبر كند تا بودجه باشگاه تامين شود، من اين ريسك را پذيرفته‌ام و عمل خواهم كرد.

وي ادامه داد: ما همچنين روي جذب سه بازيكن خارجي حساب ويژه‌اي باز كرده‌ايم و تمركزمان را معطوف كرديم تا بتوانيم بازيكنان خوبي بگيريم. اگر بشود مي‌خواهيم از بازيكنان برزيلي براي سهميه خارجي‌مان استفاده كنيم. در تلاش هستيم تا با مساعدت ساكت بتوانيم "جان واريو" را هم به استقلال بازگردانيم كه بايد ببينيم چه مي‌شود.
Back to top Go down
 
فتح الله زاده: مي خواهيم جانواريو و بقيه را برگردانيم!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
sunshine Bax :: ورزشی :: فوتبال-
Jump to: