HomeRegisterLog in
ایمیل : sunshinebax.4rumer@gmail.com سایت تخصصی سانشاین بکس ، لطفا از بحث های سیاسی به شدت اجتناب کنید ، با تشکر گروه مدیریت سایت
خوب تغییرات انجمن .........1-مهرداد مدیر شد..................2-پیمان مدیر شد...............3-امیر حسین حراستی شد!!!!4-رضا کاربرر فعال شد.هاهاهاهاهاهاهاهاها

Share | 
 

 هروبش: اوزیل، مسی آلمان است

Go down 
AuthorMessage
AMIR
مسوول حفاظت سایت
مسوول حفاظت سایت
avatar

پست ها : 246
Reputation : -2
تاریخ ورود به سایت : 2010-04-10
سن : 25
مکان زندگی : tehran

PostSubject: هروبش: اوزیل، مسی آلمان است   Wed Jun 16, 2010 4:18 pm

سایت گل- هورست هروبش، مدافع تیم ملی آلمان در جامهای جهانی 1978 و 1982، در صحبتهایی زبان به تمجید از مسعوت اوزیل، ستاره جوان و توانای آلمانی گشوده و او را با لیونل مسی آرژانتینی مقایسه کرده است.

هروبش همچنین در بخش دیگری از صحبتهایش به انتقاد از مسئولان و کارشناسان فوتبال آلمان گشوده که با تمجید از ستاره های تیمهای دیگر ، ستاره های خودشان را نادیده می گیرند. او در صحبتهایی گفت:« ما رونی را به عرش آسمان می بریم و بیش از حد به تعریف و تمجید از کریس رونالدو و مسی می پردازیم. ولی ما ، مسی خودمان را داریم. مسی ما مسعوت اوزیل است.»

هروبش در گفتگو با روزنامه آلمانی فرانکفورتر آلمان این گفته ها را بر زبان آورد. کمتر از یک سال پیش بود که هروبش با تیم ملی زیر 21 ساله های آلمان مقامی اروپایی را کسب کرد و در این تیم، بازیکنانی از جمله نویر، خدیرا، مارکو مارین،بواتنگ، تونی کروس و مسعوت اوزیل حاضر بودند.

اکنون بخش عمده ای از بازیکنان تیم زیر 21 ساله های آلمان در جام جهانی از پیراهن این تیم دفاع می کنند و هروبش در صحبتهایی در این رابطه گفت:«جوانان ما در تیم زیر 21 ساله ها ثابت کردند که توانایی انجام کارهای بزرگی را دارند؛ به همین دلیل قهرمانی در جام جهانی، با این تیم، برایم چندان عجیب نیست.»
Back to top Go down
 
هروبش: اوزیل، مسی آلمان است
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
sunshine Bax :: ورزشی :: FIFA WORLD CUP 2010-
Jump to: