HomeRegisterLog in
ایمیل : sunshinebax.4rumer@gmail.com سایت تخصصی سانشاین بکس ، لطفا از بحث های سیاسی به شدت اجتناب کنید ، با تشکر گروه مدیریت سایت
خوب تغییرات انجمن .........1-مهرداد مدیر شد..................2-پیمان مدیر شد...............3-امیر حسین حراستی شد!!!!4-رضا کاربرر فعال شد.هاهاهاهاهاهاهاهاها

Share | 
 

 دونگا: بازي با تيم‌هاي دفاعي راحت نيست

Go down 
AuthorMessage
AMIR
مسوول حفاظت سایت
مسوول حفاظت سایت
avatar

پست ها : 246
Reputation : -2
تاریخ ورود به سایت : 2010-04-10
سن : 25
مکان زندگی : tehran

PostSubject: دونگا: بازي با تيم‌هاي دفاعي راحت نيست   Wed Jun 16, 2010 4:29 pm
کارلوس دونگا بعد از برد 2بر1برابر کره شمالی با سيل سوالات خبرنگاران برزيلي و بين‌المللي مواجه شد. او که تيمش بسيار پايين‌تر از توقعات نمايش داد حرف‌هايش را از اينجا آغاز کرد که بايد به کره شمالي احترام گذاشت و نمايش خوب آنها را بزرگ شمرد.
سرمربي تيم ملي برزيل گفت:«همه تيم‌هايي که به جام جهاني مي‌آيند مي‌خواهند قدرتمندانه بازي کنند، ما در اين بازي تقابل توانايي‌هاي دفاعي و تهاجمي را به چشم ديديم، در نيمه اول ما خوب بازي نکرديم و نتوانستيم با سرعت توپ را به گردش دربياوريم. اما در نيمه دوم اوضاع بهتر شد.»
*چرا کاکا را تعويض کرديد؟
من نيلمار را به خاطر سرعت بيشترش وارد زمين کردم. احساس من اين بود که به سمت دروازه ما مي‌آيند و ما مي‌توانيم از اين فضا استفاده کنيم، اين تعويض براي گلزني بود و چيز مهمي هم نيست.
*آيا از اينکه فقط دو گل زديد راضي هستيد؟
بازي اول هميشه سخت‌ است، مطمئن باشيد من و بازيکنانم دوست داريم گل‌هاي بيشتري به ثمر مي‌رسانديم، حتي جوليو سزار هم برايش مهم است که ما بازي‌ها را پرگل‌تر ببريم. مادر نيمه دوم شانس‌هاي زيادي داشتيم که بايد از آنها استفاده مي‌کرديم.
*نظرتان راجع به شيوه بازي کره شمالي چيست؟
وقتي شما با يک تيم تهاجمي بازي مي‌کنيد، فضاها باز هستند و فرصت براي نمايش و حمله وجود دارد. اما تيمي که فقط دفاع مي‌کند شرايط را تغيير مي‌دهد در اين بازي‌ها بايد توپ را بدوانيد و فضا ايجاد کنيد. اگر دقت کرده باشيد کره شمالي همه فضاها را بسته بود.
*از بازي روبينيو راضي هستيد؟
روبينيو بسيار باهوش است، او مي‌داند چگونه در پست‌هاي مختلف بازي کند. وقتي شما کاکا يا روبينيو هستيد، مدافعان تمام تلاششان را مي‌گذارند تا شما را متوقف کنند و اينجاست که بايد مدام جاي خود را عوض کنيد. من از بازي روبينيو بسيار خوشحالم بخصوص که خيلي‌ها دوست ندارند او را در تيم ملي ببينند.
Back to top Go down
 
دونگا: بازي با تيم‌هاي دفاعي راحت نيست
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
sunshine Bax :: ورزشی :: FIFA WORLD CUP 2010-
Jump to: