HomeRegisterLog in
ایمیل : sunshinebax.4rumer@gmail.com سایت تخصصی سانشاین بکس ، لطفا از بحث های سیاسی به شدت اجتناب کنید ، با تشکر گروه مدیریت سایت
خوب تغییرات انجمن .........1-مهرداد مدیر شد..................2-پیمان مدیر شد...............3-امیر حسین حراستی شد!!!!4-رضا کاربرر فعال شد.هاهاهاهاهاهاهاهاها

Share | 
 

 ارس لاگربك: نيجريه براي ماندن چشم به كمك آرژانتين دارد

Go down 
AuthorMessage
AMIR
مسوول حفاظت سایت
مسوول حفاظت سایت
avatar

پست ها : 246
Reputation : -2
تاریخ ورود به سایت : 2010-04-10
سن : 25
مکان زندگی : tehran

PostSubject: ارس لاگربك: نيجريه براي ماندن چشم به كمك آرژانتين دارد   Fri Jun 18, 2010 3:39 am

نيجريه با پذيرش دومين شکست خود در دور گروهي رقابت هاي جام جهاني 2010 برابر يونان عملا از اين رقابت ها حذف شده است. پيروزي تيم آفريقايي در روز آخر دور گروهي برابر کره جنوبي تنها در صورتي به بقاي نيجريه مي انجامد که آرژانتين، يونان را شکست دهد. اما و اگرهاي فراواني براي حذف نشدن نيجريه در همان دور گروهي وجود دارد.

سرمربي سوئدي اين تيم پس از باخت 2 بر يک مردانش به يونان گفت: "نکته مثبت آن است که ما هنوز يک شانس براي صعود داريم. البته اگر از سوي آرژانتين کمک بشويم. بايد دوباره شروع کنيم و ببينيم کره جنوبي را برده ايم."

لاگربک درباره بازي با قهرمان يورو 2004 نيز گفت: "بازي را کنترل کرديم، اما پس از اخراج [کيتا] براي سازماندهي تازه مشکلاتي داشتيم. با اين شرايط از عملکرد بازيکنانم راضي هستم. ما در نيمه دوم خوب بازي کرديم و فوصت هاي خوبي را هم براي گلزني به وجود آورديم."

يوزف يوبو، کاپيتان نيجريه هم گفت: "تا پيش از کارت قرمز بازي را در دست داشتيم. با داشتن بازيکن کمتر هم تلاش کرديم تا از نتيجه مساوي دفاع کنيم. در نيمه دوم نيز نمايش خوبي داشتيم وشخصيت تيمي مان را بروز داديم."

يوبو که بر خلاف لاگربک به ماندن نيجريه در ادامه رقابت ها چندان اميدوار نبود، ادامه داد: "اکنون کار سخت شده است. ما هر دو مسابقه مان را باخته ايم و اين طور به نظر مي رسد که به مرحله بعد نمي رويم، حتي اگر آخرين بازي مان را هم ببريم. ما عملا از رقابت ها کنار رفته ايم.
Back to top Go down
 
ارس لاگربك: نيجريه براي ماندن چشم به كمك آرژانتين دارد
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
sunshine Bax :: ورزشی :: FIFA WORLD CUP 2010-
Jump to: