HomeRegisterLog in
ایمیل : sunshinebax.4rumer@gmail.com سایت تخصصی سانشاین بکس ، لطفا از بحث های سیاسی به شدت اجتناب کنید ، با تشکر گروه مدیریت سایت
خوب تغییرات انجمن .........1-مهرداد مدیر شد..................2-پیمان مدیر شد...............3-امیر حسین حراستی شد!!!!4-رضا کاربرر فعال شد.هاهاهاهاهاهاهاهاها

Share | 
 

 «هادي عقيلي» قراردادش با تيم فوتبال سپاهان را تمديد کرد

Go down 
AuthorMessage
AMIR
مسوول حفاظت سایت
مسوول حفاظت سایت
avatar

پست ها : 246
Reputation : -2
تاریخ ورود به سایت : 2010-04-10
سن : 25
مکان زندگی : tehran

PostSubject: «هادي عقيلي» قراردادش با تيم فوتبال سپاهان را تمديد کرد   Fri Jun 18, 2010 5:19 am
هادي عقيلي با حضور در دفتر مديرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان قرارداد خود را با اين باشگاه براي يک فصل ديگر تمديد کرد. امير قلعه نويي سرمربي تيم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان بارها بر تمديد قرارداد با عقيلي تاکيد می کرد.
هادي عقيلي در مورد تداوم حضورش در سپاهان گفت: نمي توانم بهترين خاطرات خوب زندگي ام را که با سپاهان گذرانده‌ام فراموش کنم و خوشحالم که باز هم در کنار سپاهان و مردم دوست داشتني اصفهان خواهم بود.

وي ادامه داد: پيشنهادات ديگري هم از ساير تيم ها داشتم ولي با توجه به اينکه دوران حساس و بيادماندني فوتبالم را در سپاهان گذراندم و با اين تيم رشد کرده‌ام مي خواهم همچنان با اين تيم اصفهاني افتخار آفريني کنم.
عقيلي گفت: به عنوان پرسابقه ترين تيم ايراني در آسيا تا زماني که در ليگ قهرمانان آسيا قهرمان نشويم و مردم اصفهان را با کاپ آسيايي شاد نکنيم دست از جنگندگي در اين تيم بر نمي داريم. هر چند بعد از آن باز هم به دنبال اهداف بزرگتري با سپاهان خواهم بود.
Back to top Go down
 
«هادي عقيلي» قراردادش با تيم فوتبال سپاهان را تمديد کرد
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
sunshine Bax :: ورزشی :: فوتبال-
Jump to: