HomeRegisterLog in
ایمیل : sunshinebax.4rumer@gmail.com سایت تخصصی سانشاین بکس ، لطفا از بحث های سیاسی به شدت اجتناب کنید ، با تشکر گروه مدیریت سایت
خوب تغییرات انجمن .........1-مهرداد مدیر شد..................2-پیمان مدیر شد...............3-امیر حسین حراستی شد!!!!4-رضا کاربرر فعال شد.هاهاهاهاهاهاهاهاها

Share | 

شواين اشتايگر: در رختكن ما ناراحتي و عصبانيت حكمفرماست

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
AMIR
مسوول حفاظت سایت
مسوول حفاظت سایت

تاریخ ورود به سایت : 2010-04-10
مکان زندگی : tehran

PostSubject: شواين اشتايگر: در رختكن ما ناراحتي و عصبانيت حكمفرماست   Sat Jun 19, 2010 4:33 am

بازيکن خط مياني تيم ملي فوتبال آلمان پس از شکست يک بر صفر تيمش برابر صربستان در دومين بازي دور گروهي رقابت‌هاي جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي عنوان کرد: براي آنچه که امروز رخ داد نمي‌توانم چيزي بگويم؛ در رختکن ما ناراحتي و عصبانيت حکم‌ فرماست چرا که اجازه نداشتيم اين بازي را به سادگي واگذار کنيم.
فيليپ لام، کاپيتان تيم ملي فوتبال آلمان هم گفت: همانند بازي برابر استراليا مسابقه را خوب شروع نکرديم. در 30 دقيقه نخست خوب بازي نکرديم با اين حال فرصت گلزني هم به آنها نداديم؛ اما پس از آن بود که آن اخراج بسيار بسيار تلخ اتفاق افتاد. بازي با 10 بازيکن هم سخت است.
مدافع بايرن‌مونيخ ادامه داد: در نيمه دوم معلوم شد که تيم با 10 بازيکن هم مي‌تواند برابر حريفي 11 نفره فرصت گلزني به وجود بياورد،‌ اين بدون ترديد نکته مثبتي است.
لوکاس پودولسکي، مهاجم تيم ملي آلمان هم عنوان کرد: فکر مي‌کنم بازي حساب شده‌اي را انجام داديم، بديهي است که آن کارت زرد و قرمز براي ما بسيار تلخ بود و بعد هم آن ضربه پنالتي که وارد دروازه نشد.
او ادامه داد: در حالت عادي من پنالتي‌زن خوبي هستم؛ اما در اين بازي دروازه‌بان جهت توپ را تشخيص داد، ديگر نمي‌شود کاري کرد. اکنون بايد از خودمان روحيه‌ي تيمي نشان بدهيم، ما در چند روز آينده بازي تعيين کننده‌اي داريم و بايد در آن به پيروزي برسيم.
Back to top Go down

شواين اشتايگر: در رختكن ما ناراحتي و عصبانيت حكمفرماست
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1