HomeRegisterLog in
ایمیل : sunshinebax.4rumer@gmail.com سایت تخصصی سانشاین بکس ، لطفا از بحث های سیاسی به شدت اجتناب کنید ، با تشکر گروه مدیریت سایت
خوب تغییرات انجمن .........1-مهرداد مدیر شد..................2-پیمان مدیر شد...............3-امیر حسین حراستی شد!!!!4-رضا کاربرر فعال شد.هاهاهاهاهاهاهاهاها

Share | 
 

 یاس و ناامیدی در رختکن سه شیرها؛ دفو: هواداران حق دارند

Go down 
AuthorMessage
R.K.O
مدیر کل سایت قسمت پسرانه
مدیر کل سایت قسمت پسرانه
avatar

پست ها : 226
Reputation : 9
تاریخ ورود به سایت : 2010-04-15
سن : 25
مکان زندگی : Iran-LA

PostSubject: یاس و ناامیدی در رختکن سه شیرها؛ دفو: هواداران حق دارند   Sat Jun 19, 2010 6:21 pm


یاس و ناامیدی در رختکن سه شیرها؛ دفو: هواداران حق دارند

بازیکنان تیم ملی انگلیس در صحبتهایی نسبت به تساوی ناامید کننده تیمشان مقابل الجزایر و واکنش هواداران سه شیرها نسبت به این نتیجه ضعیف به صحبت پرداختند.

گرث بری، در صحبتهایی در این رابطه گفت:« هواداران تیم ما راه زیادی را آمده اند و شایسته نمایش بهتری بودند.آنها از ما می خواهند که گلزنی کرده و به پیروزی برسیم. واکنش ما بسیار ضعیف بود و این هم نتیجه ای بود که به دست آمد.»

او معتقد است که انگلیس می بایست مقابل اسلوونی نمایش به مراتب بهتری را به اجرا بگذارد:«ما زیاد حمله نکردیم..می بایست مقابل اسلوونی گلزنی کرده و به پیروزی برسیم.»

استیون جرارد هم با اعتراف به نمایش ضعیف تیمش گفت:« ما زیاد خوب نبودیم.نمی دانم چرا ..ما باید این نمایشمان را مجددا تماشا کنیم. می بایست تیمهایی مثل الجزایر را شکست می دادیم..این دیداری از دیدارهای مرحله نهایی جام جهانی است و باید به عملکردمان دقت کنیم..من اصلا از بازی تیم راضی نبودم و بازی بهتری می خواهم. »

جرامین دفو هم که به جای امیل هسکی وارد زمین مسابقه شده بود از هواداران انگلیسی خواست که در دیدار بعدی به حمایت از سه شیرها بپردازند. او گفت:« هو کردن بخشی از بازی است. می توان درک کرد که وقتی هواداران هزاران کلیومتر را برای حمایت تیم سفر کرده اند، از تماشای چنین بازیهایی ناامید می شوند ولی مهمترین نکته این است که آنها پشت ما باشند.»--------------------------------------------------------------------------------

وین رونی هو شد؛ واکنش رونی مقابل دوربینها

پس از تساوی بدون گل انگلیس مقابل الجزایر که نتیجه ای ناامید کننده برای تیم کاپلو محسوب می شد، هواداران انگلیسی که به شدت از نحوه بازی کردن تیمشان عصبانی بودند؛به هوکردن تیم ملی انگلیس و وین رونی پرداختند

رونی که در دقایق پایانی بازی بسیار عصبی به نظر می رسید نیز در واکنش به ناراحتی و خشم هواداران سه شیرها در مقابل یکی از دوربینهای تلویزیونی گفت:« جالب است که هواداران تیمتان شما را هو می کنند ..نه؟؟ آنها واقعا وفادار هستند»

شدت ناراحتی هواداران انگلیسی درحدی بود که یکی از آنها با فرار از دست نیروهای امنیتی ورزشگاه، خود را به رختکن انگلیس و دیوید بکام رساند ولی نیروهای امنیتی تیم ملی انگلیس او را بلافاصله از آنجا دور کردند

البته سخنگوی اردوی انگلیسی ها در صحبتهایی اعلام کرد که این هوادار با فرار از دست نیروهای امنیتی خود را به رختکن انگلیس رسانده و در همین راستا شکایتی را به مسئولان فیفا ارائه خواهد کرد.

این هوادار پس از به صدا درآمدن سوت پایانی بازی به زمین مسابقه آمده و خود را به تونل رختکن رساند و البته نیروهای امنیتی تیم ملی انگلیس بلافاصله او را از آنجا دور کردند ولی مشخص نیتس که آیا او دستگیر شده است یا نه.

این اتفاق بار دیگر امنیت بازیکنان در ورزشگاه های افریقای جنوبی را زیر سوال برد..ورزشگاه کیپ تاون زیر نظر هزاران نیروی پلیس بود ولی باز هم حضور این نیروهانتوانست از ورود هوادار خشن انگلیسی به تونل رختکن جلوگیری کند.


--------------------------------------------------------------------------------

بوفون در یک قدمی اتاق عمل


طبق گزارش منتشره در توتوسپورت، جیانلوئیجی بوفون، سنگربان تیم ملی ایتالیا پس از بازگشت از آفریقای جنوبی، می بایست مورد عمل جراحی قرار بگیرد تا دیسک عود کرده کمرش را مورد درمان قرار دهد.

بوفون پیش از دیدار تیمش مقابل پاراگوئه در جریان وارم آپ دچار مصدومیت شد و بسیار بعید به نظر می رسد که بتواند در دیدار دیگری در رقابتهای جام جهانی در دروازه آتزوری قرار بگیرد.این در حالی است که خود او امیدهای فراوانی داشت تا بتواند برای بار دیگر در این رقابتها برای تیمش به میدان برود.

بوفون زمانی که لا ناتزیوناله از آفریقای جنوبی به ایتالیا بازگردد، کمرش را به تیغ جراحان خواهد سپرد و طبق پیش بینی های انجام شده دست کم برای چهار ماه پس از این عمل جراحی از میادین ورزشی به دور خواهد بود و بدین ترتیب مسئولان یوونتوس نیز می بایست به دنبال جانشین مناسبی برای او باشند.

پزشکان بینکونری نیز عملکرد پزشکان آتزوری را به شدت زیرنظر گرفته و در جریان روند درمانی بوفون قرار می گیرند.

روز یکشنبه تیم ملی ایتالیا مقابل نیوزیلند به میدان خواهد رفت
Back to top Go down
 
یاس و ناامیدی در رختکن سه شیرها؛ دفو: هواداران حق دارند
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
sunshine Bax :: ورزشی :: FIFA WORLD CUP 2010-
Jump to: